Turnier
Gruppe
OPEN
Grupa B (do lat 12)
RAPID
BLITZ
Ausschreibung
Spieler
Runden
Rangliste
Kontakt
Neues Turnier
login
Deutsch
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
login
Menu
IV Bieszczadzki Festiwal Szachowy 2024 - RAPID
Turnier
Gruppe
OPEN
Grupa B (do lat 12)
RAPID
BLITZ
Ausschreibung
Spieler
Runden
Rangliste
Kontakt
Spieler
1615
durchschnittliche Wertzahl
19
durchschnittliches Alter
10
frauen
41
gewertete Spieler
IV Bieszczadzki Festiwal Szachowy 2024 - RAPID
Teilnehmerliste
Nachname, Vorname
Verein
TWZ
Geburtsjahr
1.
m
Kyć, Jerzy
TSz "Skoczek" Sędziszów Małopolski
2292
1997
2.
k
Kusiak, Mateusz
KSz OZ Rzeszów
2099
2007
3.
k
Lorenc, Marian
KKSz "Urania" Krosno
2035
1962
4.
I++
Zięba, Hubert
KS OZ Rzeszów
2017
2008
5.
k
Woźniak, Maciej
KS "Szachownica" Rzeszów
1961
1980
6.
I
Gołota, Andrzej
1937
1970
7.
I+
Kraczek, Cezary
1900
2010
8.
I+
Guzik, Michał
KKSz "Urania" Krosno
1861
2007
9.
I
Łabędź, Dawid
UKS "LISEK" Lisia Góra
1837
2004
10.
I++
Tokarz, Gabriela
KSz OZ Rzeszów
1812
2011
11.
WCM
Kamińska, Zuzanna
UKS "Hetman" Częstochowa
1802
2013
12.
I
Kucza, Arkadiusz
KSz. "Czarny Koń" Rogi
1766
2003
13.
I
Kopia, Julian
KKSz Kraków
1736
2014
14.
I
Oberc, Szymon
KKSz "Urania" Krosno
1702
2010
15.
II
Taradajko, Seweryn
KS "Szachownica" Rzeszów
1691
2011
16.
II
Kucza, Kamil
KSz. "Czarny Koń" Rogi
1664
2005
17.
II+
Leśniak, Mateusz
GKS "Szach-Mat Wiśniowa"
1661
1988
18.
II
Semenowicz, Julian
KSz. "Czarny Koń" Rogi
1649
2007
19.
I
Guzik, Wojciech
KKSz "Urania" Krosno
1643
1972
20.
II
Świszcz, Kacper
UKS "Cebulka" Warzyce
1631
2007
21.
II
Czada, Mateusz
KKSz "Urania" Krosno
1630
2008
22.
II+
Wojtuń, Maksymilian
KKSz "Urania" Krosno
1613
2014
23.
I
Kucia, Kinga
KSz. "Czarny Koń" Rogi
1607
2010
24.
II
Wilczek, Kajetan
KS "Szachownica" Rzeszów
1590
2016
25.
II
Rzeszuto, Karol
TSz "Skoczek" Sędziszów Małopolski
1582
2007
26.
II
Hładki, Arkadiusz
RzKSz Rzeszów
1529
2010
27.
II
Grabowska, Kinga
TSz "Skoczek" Sędziszów Małopolski
1504
2012
28.
I
Taradajko, Helena
KS "Szachownica" Rzeszów
1502
2015
29.
II
Kasprzyk, Gabriel
RzKSz Rzeszów
1502
2008
30.
II
Folta, Kacper
UKS SP 1 Brzozów
1500
2015
31.
II
Iwulski, Krzysztof
KKSz Kraków
1498
2012
32.
II
Zieliński, Jakub
GKS "Szach-Mat Wiśniowa"
1490
2009
33.
I
Drozd, Gabriela
UKS "GONIEC" Staniątki
1458
2010
34.
II
Pykosz, Władysław
1457
1968
35.
II
Podstawski, Olgierd
TSz "Skoczek" Sędziszów Małopolski
1443
2012
36.
III
Litera, Krzysztof
UKS "MDK GDYNIA"
1437
2012
37.
III
Jakubowicz, Kacper
GKS "Szach-Mat Wiśniowa"
1430
2007
38.
II
Dmitrowska, Kaja
KKSz "Urania" Krosno
1424
2009
39.
III
Oberc, Patrycja
KKSz "Urania" Krosno
1420
2013
40.
III
Podolec, Aleksandra
KS "Szachownica" Rzeszów
1409
2013
41.
IV
Tomaszek, Konrad
KS Roszada Przemyśl
1408
2008
42.
II
Pomianek, Piotr
RzKSz Rzeszów
1800
2012
43.
III
Mikuła, Nikodem
KKSz "Urania" Krosno
1600
2015
44.
III
Nawrocki, Szymon
KSz. "Czarny Koń" Rogi
1600
2011
45.
III
Pawlak, Szymon
RzKSz Rzeszów
1600
2007
46.
III
Penar, Mateusz
KKSz "Urania" Krosno
1600
2012
47.
III
Folta, Oliwia
UKS SP 1 Brzozów
1400
2013
48.
Gołota, Mateusz
UKS Skoczek Elbląg
1000
2014
49.
Michalski, Kacper
1000
2007
50.
Zurawski, Zachary
1000
2008