Turnier
Gruppe
IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KOPERNIK 2024 - GRUPA A
IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KOPERNIK 2024 - GRUPA B
IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KOPERNIK 2024 - GRUPA C
Otwarte Mistrzostwa Torunia w szachach błyskawicznych
Ausschreibung
Zeitplan
Spieler
Anmeldung
Kontakt
Neues Turnier
login
Deutsch
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
login
Menu
OTWARTE MISTRZOSTWA TORUNIA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH 2024
Anmeldung
Turnier
Gruppe
IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KOPERNIK 2024 - GRUPA A
IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KOPERNIK 2024 - GRUPA B
IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KOPERNIK 2024 - GRUPA C
Otwarte Mistrzostwa Torunia w szachach błyskawicznych
Ausschreibung
Zeitplan
Spieler
Anmeldung
Kontakt
Spieler
1551
durchschnittliche Wertzahl
26
durchschnittliches Alter
4
frauen
35
gewertete Spieler
2
Förderation
OTWARTE MISTRZOSTWA TORUNIA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH 2024
Teilnehmerliste
Nachname, Vorname
Verein
TWZ
Geburtsjahr
1.
IM
Brodowski, Piotr
KS GWIAZDA Bydgoszcz
2359
1989
2.
GM
Grabarczyk, Mirosław
KSz Hetman Płock
2203
1971
3.
k+
Kozłowski, Michał
UKS "Trzydziestka" Olsztyn
2171
2004
4.
k++
Maciąga, Marcin
KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
2157
1977
5.
CM
Śliwicki, Damian
UKS "OPP" Toruń
2100
1997
6.
I++
Korszański, Stanisław
UKS "Korona" Gdańsk
1920
2012
7.
k+
Olszewski, Marek
BKS "Chemik" Bydgoszcz
1906
1960
8.
I++
Domeradzka, Karolina
WKSz 1938 Włocławek
1833
2007
9.
k
Męczyński, Waldemar
1829
1974
10.
II
Zarecki, Piotr
KSz Hetman Płock
1816
2003
11.
I
Rząp, Filip
UKS UZDOWO
1814
2009
12.
III
Fedus, Kamil
AZS UMK Toruń
1791
1983
13.
II
Pojawa, Jakub
Klub Szachowy Jaćwież Suwałki
1776
2006
14.
Jodłowski, Jan
1771
2006
15.
Nusyo, Artur
1771
2006
16.
II
Chmielewski, Jakub
UKS Gambit Toruń
1736
2012
17.
I++
Zapałowska, Wiktoria
MLKS "Ostródzianka" Ostróda
1732
2008
18.
II+
Kaczyński, Maciej
WKSz 1938 Włocławek
1723
1963
19.
II
Bolimowski, Stefan
UKS "Pałac" Nieborów
1707
2006
20.
I
Śliwicka, Weronika
UKS "OPP" Toruń
1690
2008
21.
II
Daniszewski, Kacper
UKS "OPP" Toruń
1666
1998
22.
III
Chmielewski, Dariusz
KUKS REMUS
1661
1974
23.
II
Szudy, Krzysztof
UKS "OPP" Toruń
1618
2004
24.
II
Maciąga, Jan
KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
1617
2009
25.
II
Urbański, Jacek
UKS "Rotmistrz" Grudziądz
1602
1986
26.
II
Smolińska, Jagna
UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.
1550
2005
27.
II
Klimowski, Artur
UKS "OPP" Toruń
1537
1982
28.
III
Męczyński, Sławomir
1498
2002
29.
III
Kasprzyk, Mateusz
ASSz "Lipno" Stęszew
1491
2011
30.
III
Zapalski, Franciszek
1487
2005
31.
III
Kałużny, Aleksy
ZKS Szach-Zgierz
1484
2011
32.
III
Kapuściński, Andrzej
1462
1968
33.
Kulbaczewski, Krzysztof
1441
1956
34.
Kaszuba, Rafal
1436
1986
35.
III
Łysakowski, Kacper
UKS "OPP" Toruń
1410
2011
36.
IV
Boniecki, Kryspin
UKS "OPP" Toruń
1400
2010
37.
IV
Krupiński, Krzysztof
1400
2008
38.
IV
Traut, Aleksander
HETMAN Łódź
1400
2014
39.
IV
Zalewski, Marcel
1400
2014
40.
V
Zalewski, Igor
1200
2011
41.
Balan Ivan
1000
1982
42.
Dymek Kaspian
1000
2015
43.
Graczyk, Cezary
1000
1988
44.
Klugiewicz, Łukasz
1000
2009
45.
Lipiec, Marcin
1000
1986
46.
Lipiec, Szymon
1000
2007
47.
Owerczuk, Paweł
1000
2010
48.
Sułkowski Marcel
1000
2016
49.
Sułkowski Wiktor
1000
2014
50.
Zieliński Miłosz
1000
2002