Turnier
Gruppe
Grupa open
Grupa do lat 10
Grupa do lat 15
Blitz
Spieler
Runden
Rangliste
Kontakt
Neues Turnier
login
Deutsch
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
login
Menu
II Miedzynarodowy Festiwal Szachowy "Kraina Tysiaca Jezior - do lat 15
Turnier
Gruppe
Grupa open
Grupa do lat 10
Grupa do lat 15
Blitz
Spieler
Runden
Rangliste
Kontakt
Spieler
1290
durchschnittliche Wertzahl
12
durchschnittliches Alter
7
frauen
6
gewertete Spieler
II Miedzynarodowy Festiwal Szachowy "Kraina Tysiaca Jezior - do lat 15
Teilnehmerliste
Nachname, Vorname
Verein
TWZ
Geburtsjahr
1.
II
Perkowski, Jakub
MUKS "Stoczek 45" Białystok
1584
2013
2.
III
Kałużny, Aleksy
ZKS Szach-Zgierz
1584
2011
3.
II
Lisica, Lena
UKS "Trzydziestka" Olsztyn
1482
2013
4.
III
Sękowski, Maciej
UKS UZDOWO
1456
2013
5.
II
Perkowski, Dawid
MUKS "Stoczek 45" Białystok
1451
2011
6.
III
Bajko, Jacek
UKS "OPP" Toruń
1409
2011
7.
III
Gapa, Aleksander
UKS UZDOWO
1600
2011
8.
III
Michalski, Alex
UKS UZDOWO
1600
2010
9.
III
Motylewski, Grzegorz
1600
2009
10.
III
Niedziałek, Przemysław
KSz "Skoczek" Siedlce
1600
2011
11.
III
Michalska, Natalia
UKS UZDOWO
1400
2010
12.
III
Ucińska, Weronika
UKS UZDOWO
1400
2010
13.
IV
Basara, Aleks
Węgielsztyn
1400
2010
14.
IV
Domurad, Maciej
Węgielsztyn
1400
2009
15.
IV
Grodzicki, Dawid
Węgorzewo
1400
2010
16.
IV
Kowalczyk, Sylwester
Szreńsk
1400
2013
17.
IV
Łukasik, Jan
UKS KOPERNIK Olsztyn
1400
2013
18.
IV
Milewski, Sylwester
UKS "Trzydziestka" Olsztyn
1400
2011
19.
IV
Osmański, Michał
UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn
1400
2011
20.
IV
Radomski, Szymon
Szreńsk
1400
2013
21.
IV
Sobczak, Grzegorz
UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn
1400
2013
22.
IV
Sobieski, Paweł
KSz "Skoczek" Siedlce
1400
2011
23.
IV
Stępski, Szymon
UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn
1400
2010
24.
IV
Frejnik, Aleksandra
UKS UZDOWO
1250
2010
25.
IV
Frejnik, Helena
UKS UZDOWO
1250
2012
26.
V
Bartyś, Jakub
KSz "Skoczek" Siedlce
1200
2011
27.
V
Bielenica, Nataniel
Teraz Sucholaski
1200
2013
28.
V
Chęcmanowski, Oskar
Teraz Sucholaski
1200
2012
29.
V
Kisielewski, Marcel
CWKS "Vęgoria" Węgorzewo
1200
2013
30.
V
Piłasiewicz, Nataniel
MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn
1200
2012
31.
V
Sienkiewicz, Paweł
Olsztyn
1200
2013
32.
V
Zań, Oskar
Teraz Sucholaski
1200
2010
33.
Ambrosiewicz, Adam
Węgorzewo
1000
2009
34.
Chrześcijański, Antoni
Olsztyn
1000
2013
35.
Michalska, Wiktoria
1000
2013
36.
Michalski, Igor
UKS UZDOWO
1000
2013
37.
Miecznikowski, Ksawier
Mława
1000
2012
38.
Przybyszewski, Michał
Działdowo
1000
2012
39.
Pytlak, Amelia
KSz "Skoczek" Siedlce
1000
2013
40.
Radomski, Piotr
Szreńsk
1000
2013
41.
Tkacz, Jakub
Węgielsztyn
1000
2013
42.
Wojtczuk, Gabriel
CWKS "Vęgoria" Węgorzewo
1000
2013
43.
Zdanowski, Piotr
Waszulki
1000
2011