Turnier
Gruppe
OPEN
Grupa B (do lat 12)
RAPID
BLITZ
Ausschreibung
Zeitplan
Spieler
Anmeldung
Kontakt
Neues Turnier
login
Deutsch
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
login
Menu
IV Bieszczadzki Festiwal Szachowy 2024 - OPEN
Anmeldung
Turnier
Gruppe
OPEN
Grupa B (do lat 12)
RAPID
BLITZ
Ausschreibung
Zeitplan
Spieler
Anmeldung
Kontakt
Spieler
1674
durchschnittliche Wertzahl
21
durchschnittliches Alter
15
frauen
56
gewertete Spieler
IV Bieszczadzki Festiwal Szachowy 2024 - OPEN
Teilnehmerliste
Nachname, Vorname
Verein
TWZ
Geburtsjahr
1.
k++
Kopczyk, Daniel
KSz. "Czarny Koń" Rogi
2264
1978
2.
m
Kyć, Jerzy
TSz "Skoczek" Sędziszów Małopolski
2249
1997
3.
k
Lorenc, Marian
KKSz "Urania" Krosno
2075
1962
4.
I++
Zięba, Hubert
KSz OZ Rzeszów
2068
2008
5.
k
Tokarz, Izabela
KSz OZ Rzeszów
2022
2007
6.
I
Kraczek, Cezary
2004
2010
7.
k
Biesiadecki, Adam
1979
2006
8.
I+
Gaj, Szymon
KSz Gambit Przeworsk
1977
2001
9.
k
Kusiak, Mateusz
KSz OZ Rzeszów
1967
2007
10.
I
Futyma, Dawid
KSz OZ Rzeszów
1913
2010
11.
I++
Łabędź, Gabriela
UKS "LISEK" Lisia Góra
1893
2006
12.
I+
Woźnicki, Tomasz
1886
2006
13.
k
Pyka, Roman
Kudowianka Kudowa Zdrój
1876
1962
14.
I+
Drabek, Jan
KKSz "Urania" Krosno
1870
1998
15.
I
Pitera, Michał
KS "Szachownica" Rzeszów
1844
2004
16.
I++
Tokarz, Gabriela
KSz OZ Rzeszów
1842
2011
17.
I
Stachowicz, Hubert
RzKSz Rzeszów
1829
2007
18.
II
Pokarowski, Maciej
SSz Cebularz Lublin
1825
1994
19.
WCM
Kamińska, Zuzanna
UKS "Hetman" Częstochowa
1822
2013
20.
I
Łabędź, Dawid
UKS "LISEK" Lisia Góra
1819
2004
21.
I++
Niedorys, Karolina
KKSz "Urania" Krosno
1797
2007
22.
II+
Zgorzelski, Marek
1782
1982
23.
I
Sowa, Roch
KKSz Kraków
1757
2007
24.
I
Oberc, Szymon
KKSz "Urania" Krosno
1756
2010
25.
I
Zgoda, Aleksandra
MKSz GRYF Dębica
1726
2008
26.
I
Karaś, Kacper
TSz "Skoczek" Sędziszów Małopolski
1709
2003
27.
II+
Koryś, Dawid
TSz "Skoczek" Sędziszów Małopolski
1686
1994
28.
II+
Ładoń, Tymoteusz
UKS "Czternastka" Warszawa
1670
2011
29.
II
Rzeszuto, Karol
TSz "Skoczek" Sędziszów Małopolski
1669
2007
30.
II
Semenowicz, Julian
KSz. "Czarny Koń" Rogi
1658
2007
31.
II
Korda, Filip
MKS MOS Wieliczka
1651
2009
32.
II+
Wojtuń, Maksymilian
KKSz "Urania" Krosno
1645
2014
33.
II
Czada, Mateusz
KKSz "Urania" Krosno
1644
2008
34.
II
Świszcz, Kacper
UKS "Cebulka" Warzyce
1633
2007
35.
I
Wąsik, Roman
RzKSz Rzeszów
1625
1958
36.
II
Iwulski, Krzysztof
KKSz Kraków
1615
2012
37.
II
Taradajko, Seweryn
KS "Szachownica" Rzeszów
1595
2011
38.
II
Folta, Kacper
UKS SP 1 Brzozów
1578
2015
39.
IV
Dutka, Stanisław
LKS "Sanovia" Lesko
1572
2010
40.
II
Szczygieł, Wojciech
KSz Hetman Krynka
1569
1964
41.
I
Kopia, Julian
KKSz Kraków
1568
2014
42.
II
Ładoń, Jeremi
UKS "Czternastka" Warszawa
1550
2013
43.
II
Hładki, Arkadiusz
RzKSz Rzeszów
1542
2010
44.
III
Pawlak, Szymon
RzKSz Rzeszów
1533
2007
45.
II
Panasiuk, Stanisław
KSz OZ Rzeszów
1514
2015
46.
II
Kokociński, Jarosław
RzKSz Rzeszów
1504
1971
47.
III
Michalska, Ewa
Łódź
1495
1975
48.
II
Olszówka, Jakub
UKS "Omega"
1493
2008
49.
II
Grabowska, Kinga
TSz "Skoczek" Sędziszów Małopolski
1487
2012
50.
II
Laskowicz, Jerzy
Szachownica Kłaj
1476
2012
51.
II
Kasprzyk, Gabriel
RzKSz Rzeszów
1467
2008
52.
I
Kokocińska, Maja
RzKSz Rzeszów
1460
1978
53.
I
Taradajko, Helena
KS "Szachownica" Rzeszów
1459
2015
54.
I
Drozd, Gabriela
UKS "GONIEC" Staniątki
1454
2010
55.
II+
Nawrot, Emilia
TKSzach Tarnobrzeg
1429
2006
56.
II
Dmitrowska, Kaja
KKSz "Urania" Krosno
1401
2009
57.
II
Kokocińska, Emilia
RzKSz Rzeszów
1600
2009
58.
III
Nawrocki, Szymon
KSz. "Czarny Koń" Rogi
1600
2011
59.
IV
Tomaszek, Konrad
KS Roszada Przemyśl
1400
2008
60.
IV
Zgorzelska, Łucja
UKS "Czternastka" Warszawa
1250
2009
61.
Michalski, Kacper
1000
2007
62.
Zasadny, Bartosz
1000
2008
63.
Dziekan, Alan
2009